Socialinė atsakomybė

Visuomeninė veikla

Alumnus“ aktyviai dalyvauja visuomenės gyvenime siekdama prisidėti prie jaunų vertėjų tobulėjimo, didinti kokybiško, profesionalaus vertimo sklaidą. Dėl šių priežasčių dalyvaujame vertimo srities renginiuose, nuolat remiame Vilniaus universiteto Vertimo studijų katedros organizuojamas konferencijas vertimo klausimais.

 

Alumnus“ remia Vilniaus universiteto Vertimo studijų katedros mokslo darbų žurnalo „Vertimo studijos“ leidybą

 
 

Nuo 2010 m. „Alumnus“ kasmet remia vieną iš devynių Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus teikiamų premijų vaikų ir paauglių knygų kūrėjams už reikšmingiausius ir meniškiausius metų kūrinių vertimus. Premijos teikiamos minint Tarptautinę vaikų knygos dieną – balandžio 2-ąją

 
 

2022 m. „Alumnus“ suteikė finansinę paramą SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijai, „Jaunimo linijai“ ir „Vaiko raidos klinikai“.

 
  Taip pat parėmėme pagalbos Ukrainai iniciatyvą „Mūsų širdys ir rankos Ukrainai“.  

Socialinė atsakomybė

Siekdami būti viena profesionaliausių ir patikimiausių vertimo bendrovių Lietuvoje, teikti aukščiausios kokybės vertimo paslaugas, atsižvelgiame ne tik į verslo, bet ir į socialinius bei aplinkosaugos aspektus. Vadovaudamiesi darnaus vystymosi verslo veiklos filosofija atsakingai žvelgiame į klientus, puoselėjame gerus santykius su darbuotojais, rūpinamės aplinka, dalyvaujame visuomeninėje veikloje. Diegiame darnaus ir atsakingo verslo kultūrą ir praktiką bendrovėje ir jos aplinkoje, dalinamės šia patirtimi ir nuolat tobulėjame.

Atsakingas požiūris į klientus

  • kokybiškai ir profesionaliai teikiame paslaugas,
  • veikiame etiškai, sąžiningai ir skaidriai (rinkos, aplinkos, visuomenės ir savo darbuotojų atžvilgiu),
  • užtikriname informacijos konfidencialumą.

Puoselėjame darbuotojų profesionalumą, atsakomybę, novatoriškumą, lojalumą ir pastangas siekti geriausio rezultato. Darbuotojų gerovė užtikrinama įvairiai: kalbamės apie savo veiklą, kartu ją įvertiname.

Ugdome savo vertėjus ir plečiame jų būrį. Profesionalūs ir nuolat tobulėjantys vertėjai – mūsų gero darbo pagrinas.
Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Vertimo studijų katedros studentai magistrantai jau keleri metai „Alumnus“ vertimų biure atlieka vertimo praktiką. Taip studentams suteikiama galimybė semtis praktinių profesinių žinių ir įgūdžių.

Rekvizitai

Adresas: Vingrių g. 3-6,
LT-01118 Vilnius
Telefonas (+370 5) 279 12 25
Mob. (+370) 652 17 467
El. paštas info@alumnus.lt

Kokybės sertifikatai

  
Esame sertifikuoti pagal naujausią vertimo paslaugų standartą ISO 17100:2015, mašininio vertimo postredagavimo standartą ISO 18587:2017 ir vadybos sistemos standartą ISO 9001:2015.
Approved
European Union
translation
vendor