Klientų atsiliepimai

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
UAB „Alumnus“ užduotis visada atlieka laiku ir kokybiškai. Svarbu pažymėti, kad vertimų biuras griežtai laikosi konfidencialumo principo, kuris yra būtinas šiame darbe. „Alumnus“ įrodė savo gebėjimą sklandžiai dirbti susidarius sudėtingoms situacijoms.

  Lietuvos nuolatinė atstovybė prie UNESCO
„Alumnus“ darbo kokybe neteko nusivilti. Matyti, kad šiame vertimų biure dirba profesionalai, išmanantys savo darbą ir atsakingai į jį žiūrintys. Ramia širdimi galiu teigti, kad „Alumnus“ verta pasitikėti.

Atviros Lietuvos fondas
Fondo užsakymu „Alumnus“ yra parengę nemaža vertimų iš tautinių mažumų, kultūros, politikos, teisės ir kitų sričių. Net ir esant aukštiems reikalavimams kokybei bei griežtiems laiko terminams, „Alumnus“ darbus atlieka laiku ir kokybiškai. Jų paslaugomis esame patenkinti.

  Ekonominės konsultacijos ir tyrimai
Rekomenduojame „Alumnus“ kaip gerą ir patikimą firmą. Vertimai atliekami laiku ir kokybiškai. Vertėjai yra aukštos kvalifikacijos ir puikiai išmano savo darbą.
Britų taryba
Taryba yra patenkinta „Alumnus“ paslaugų kokybe ir darbo koordinavimu. „Alumnus“ kruopščiai ir veiksmingai užtikrina darbo kokybę ir sėkmingai valdo užduotis, todėl vertimo projektus įgyvendina sklandžiai. Neturiu nė menkiausios abejonės, kad visiems užsakovams galiu rekomenduoti „Alumnus“ – jie atliks darbą profesionaliai ir laiku. 
  Philip Morris Lietuva
Naudojamės „Alumnus“ paslaugomis ir esame patenkinti teikiamų paslaugų kokybe. „Alumnus“ vertėjai puikiai perprato mūsų reikalavimus ir specifinę terminologiją (mūsų tekstuose dominuoja techniniai ir teisiniai terminai). Norėčiau paminėti ir gerą „Alumnus“ administravimą – vertimai visuomet mus pasiekia laiku. Su malonumu rekomenduoju „Alumnus“ biurą Jūsų įmonei.

Rekvizitai

Adresas: Vingrių g. 3-6,
LT-01118 Vilnius
Telefonas (+370 5) 279 12 25
Mob. (+370) 652 17 467
El. paštas info@alumnus.lt

Kokybės sertifikatai

  
Esame sertifikuoti pagal naujausią vertimo paslaugų standartą ISO 17100:2015, mašininio vertimo postredagavimo standartą ISO 18587:2017 ir vadybos sistemos standartą ISO 9001:2015.
Approved
European Union
translation
vendor